608 328 797

600 367 311

O firmie

Jesteśmy zespołem wyspecjalizowanym w dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji, dezodoryzacji.

Naszą siedzibą jest miasto Chojnice

Od 1991 roku celem naszego działania jest dostarczenie ekonomicznej, szybkiej i skutecznej ochrony dla naszych klientów w zakresie dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji zgodnie z unijnymi wymogami systemu HACCP (System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli), a także zasad GHP (Zasady Dobrej Praktyki Higieny) oraz GMP (Zasady Dobrej Praktyki Produkcji).

Dzwoniąc do nas ustalisz termin wizyty, przedstawisz problem. Zawsze uważnie słuchamy naszych Klientów, a w rozwiązaniu problemu bierzemy pod uwagę skomplikowane zadania i pilność terminów wizyt jakich potrzebujesz. Wiele z naszych rozmów to po prostu porady w zakresie ochrony przed szkodnikami.

Jesteśmy na bieżąco z nowymi przepisami i nowymi metodami kontroli. Kładziemy duży nacisk na podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie dezynsekcji, deratyzacji, dezynfekcji. Pozostajemy w stałym kontakcie z Państwowym Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym. 

Nasze działania opieramy na rozpoznaniu zagrożeń i dostosowaniu optymalnych rozwiązań. Wykonując zabiegi dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji, dobieramy różne metody działania m.in. : opryski, fumigacja, zamgławianie termiczne, ozonowanie

Dlaczego warto korzystać z usług DDD Justus?

  • Działamy na rynku od 1991r.
  • Posiadamy doświadczony, pomocny personel.
  • Szybko, bezpiecznie i skutecznie eliminujemy zagrożenia związane z występowaniem                 szkodników  sanitarnych w postaci np. myszy, szczurów, itp.
  • Czas usług zawsze dostosowujemy do potrzeb klienta.
  • Obsługa w dyskretnie oznakowanych pojazdach.
  • Oferujemy roczne umowy serwisowe, w celu utrzymania szkodników z dala od posesji.